top of page

Kargo & İade koşulları

Kargo ve Sipariş takibi

Sipariş Takibi

 

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip kodu size gönderilir. Siparişlerim bölümünden kargo takip koduna ulaşabilirsiniz. Kargo takip bölümünden bu kod ile kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 

Teslimat Süresi

 

Siparişi verdiğiniz günden itibaren 3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir. Siparişin gideceği şehire göre gönderiniz 4-5 gün arasında teslim edilmiş olur. Haftasonu ve mesai saatleri dışında vereceğiniz siparişler takip eden mesai günü kargoya teslim edilir.

 

Kargo

 

Kargo ücretimiz Türkiye'nin her yerine 70 TL'dir

Her türlü iade,değişim vs. gibi durumlarda kargo ücreti ALICI'ya aittir.

Kapıda ödeme ile gönderilerde kargo ve kapıda ödeme tahsilet bedeli olan 110 TL alıcıdan önden tahsilatı yapılır. Bu bedel ödenmediği takdirde paket gönderime sunulmaz

iade Koşulları

1. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, lütfen teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

2. Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. 

 

İade Adresi

Firma : Hyasminbeauty

Adres : Atalar Mahallsi Sultan Sokak No 21 Kat :2 daire 2-3 Kartal / İstanbul

Tel: +90.2164885152

bottom of page