top of page

Hakkımızda

Kirpik market bir Hyasminbeauty web portal online satış mağazası girişimidir. Hyasminbeauty 2013 yılında İstanbul Kartal'da Uzm. Eğt. Est Hümeyra Yasmin tarafından ilk kez  Güzellik Salonu olarak açılmıştır. Özellikle İpek Kirpik konusunda uzmanlaşmış bir kadro ile hizmet veren Hyasminbeauty , yıllar içerisinde sektörün yön verici lider firmalarından bir haline gelmiştir. 2014 yılında Türkiye'nin İpek Kirpiğe özel ilk cep telefonu uygulamasını geliştirmiş ve Apple Store ve Google Play'de ücretsiz olarak satışa sunmuştur.

2016 yılında Türkiye'de ilk kez tanıttığı Kaşmir Kirpik uygulaması ile adından söz ettirmiştir. 2016 yılından itibaren internet üzerinden spesifik güzellik uygulama ürünleri satışına başlayan Hyasminbeauty bu konuda ilk girişimini Dünyaca ünlü Tırnak tasarım firması Moyra ile yapmıştır. Proteztırnakshop isimli online satış sitesi ile kaliteli , orjinal Avrupa ürünleri tüketici ile buluşturmuştur. İnternet satışı konusunda yatırımlarına devam eden Hyasminbeauty, İpek Kirpik konusunda Dünyaca ünlü ve tüm kirpik uzmanları tarafından kabul görmüş markalarla anlaşma imzalamıştır.

Kirpik Market üzerinden kaliteli orjinal ve geniş bir yalpaze içeren kirpik  ürünlerinin, tüm Türkiyedeki kirpik uzmanları ile kolay bir şekilde buluşturulmasını amaç edinmiştir.

2018 yılından itibaren Kaşmir Kirpiklerin üretim ve satışına başlayan Kirpik Market. Şu an çok sayıda Avrupa ülkesi ve yurt içinde orjinal Kaşmir Kirpiklerin ve kaşmir Kirpik ürünlerinin  satışını ve dağıtımını yapmaktadır.

Kaşmir Kirpik tescilli markamızdır.Marka TescilNo:2017/ 69814

Detaylı bilgi 

www.kasmirkirpik.com.tr

Hyasminbeauty

Atalar Mahallesi Sultan Sokak

No:21 Kat 2-3

Kartal / İstanbul

0216 4885152

Whatsapp 05530203502

www.hyasmin.com

bottom of page