Dlux Professional yüksek kaliteli güzellik ürünleri, kirpik protezi, kirpik protezi aksesuarları ve araçlarını üreten Kore menşeli Dünya çapında ünlü bir firmadır.

Tüm ürünler ISO 9001:2008 /ISO 14001:2004 kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

"Dlux Professional" adı, ingilizce "dear " ve "luxury" kelimelerinin birleşiminden geliyor ve bu iki  kelime aslında dünyaca ünlü markamızın ne olduğun çok iyi tanımlamaktadır. Dlux olarak biz müşterilerimizi son derece değerli görüyoruz ve her zaman en iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlayarak onları mutlu ve tatmin etmeye çalışıyoruz.

 

20 yıllık tecrübe ile ipek kirpik ürünleri üretirken, ihtiyacınız olan her şeyin en son ve en tyeni ve en teknolojik olananna sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz

. "- Joon Yong Bae, JL International'ın CEO'su

 

 

Dlux Professional, kirpik uzatma ürünlerini son 20 yıldır geliştirmiş ve yenileyen öncü bir şirkettir.

1993'te Dlux, perakende mağazalarda satılan ipek kirpik ürünleri üreterek sektöre girdi.

2001 yılında Dlux, ürün gelişiminde her zaman yenilik yaratan ve mükemmelleştiren, gevşek, serpme  tip kirpik uzantıları üretme sanatı geliştirdi.

Dlux Professional, 2003 yılında sektörü devrim yaratan kutu içinde şeirt üzerinede  kirpikleri  geliştiren ve üreten ilk şirkettir.

Dlux, 2007'de piyasaya sürülecek ilk "konik " kirpikleri piyasaya sundu.

50 ülkede patentli ürünleri, 55 ülkede satışını ve dünya çapında dağıtımını gerçekleştiren ISO onaylı bir şirket olan Dlux Professional, müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve memnuniyetler sunmak istiyor.

Mail listemize abone olun

@2017 Davud Yasmin Bu sitede paylaşılan bilgileri ve sair diğer tüm verileri H.Yasmin Güzellik Salonu / Hümeyra Yasmin'in yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret edenler, yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır."HÜMEYRA YASMİN H.YASMİN TESCİLLİ MARKADIR Marka Tescil No:2013/22401 HYASMİNBEAUTY  ve LOGO TESCİLLİ MARKADIR: Marka Tescil No: 2015/80662  Tüm hakları saklıdır

Hyasminbeauty Dlux lashes Türkiye distribitörü ile yaptığı anlaşma sonucu resmi internet satış distribitörüdür. .Tüm resimlerde Dlux lashes  adına telif hakkına sahiptir

0